شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله بانکداری در تقاطع :چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیم

مقاله بانکداری در تقاطع :چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیمWWW.7SAD.IR

ترجمه مقالات انگلیسی

مقاله بانکداری در تقاطع :چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیم

ارسال شده توسط 7sad.ir

مقاله بانکداری در تقاطع :چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیم

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری ازمقاله :

هدف از این مقاله مروری است که برای پرداختن به برخی مسائل کلیدی موثر بر ثبات موسسات مالی است. تاکید بر اقتصاد خرد بانکی: در چشم انداز فعلی چه نوع از مشوق ها و چه کارهایی را برای تنظیم و نظارت  به موسسات مالی نیاز دارد؟مقاله از گسترش نوآوری های مالی و تأثیر خود را بر روی صنعت خدمات مالی بر انگیخته می شود.

از ویژگی های اساسی بیشتر نوآوری های مالی اخیر تمرکز خود را بر افزایش قابلیت عرضه در بازار است. بازار منجر به رشد قوی مبادلات جهت گیری شده است.بانکداری (تجاری و فعالیت های بازار مالی). این است که حداقل در مقیاس پذیری از این فعالیت (بر خلاف رابطه تسهیل فعالیت بانکداری). استدلال میشود که طبیعت در هم تنیده تر از بانک ها و بازارهای مالی ناشی از تصمیم گیری و جمیعت فرصت طلب

رفتار است. در انجام این کار، بانک ها به رونق و طبیعت ورشکستگی بازارهای مالی را بیشتر در معرض و بی ثباتی قرار داده است.بر اساس این، انگیزه نهادهای مالی فردی مورد بحث است. مسائل پرداخته شده عبارتند از: اختلاف در روابط فعالیت های بانکی و تراکنش های مالی بازار متمرکز شده، مسائل مربوط به ساختار مالکیت، تاثیر هزینه سرمایه، اثرنظم و انضباط بازار، و چه پیکربندی این صنعت قابل انتظار است. ما استدلال می کنیم که نیروهای بازار ممکن است در تقابل با ثبات مالی باشد. ما  تغییرات نهادی و نظارتی  که ممکن است نیازمند مقابله با پیچیدگی نهادهای مالی نشان خواهیم داد سروکار داشته باشیم.

چکیده لاتین

The objective of this overview paper is to address some key issues affecting the stability of financial institutions. The emphasis is on the micro-economics of banking: what type of incentives do financial institutions have in the current landscape? And what does this imply for regulation and supervision? The paper is motivated by the proliferation of financial innovations and their impact on the financial services industry.

دانلود فایل انگلیسی مقاله

نام فارسی

بانکداری در تقاطع :چگونه با پیچیدگی و قابلیت عرضه بازار مقابله کنیم

نام لاتین

Banking at the crossroads: How to deal with marketability and complexity?

قیمت

۳۰۰۰۰۰

سال انتشار

۲۰۱۱

فرمت مقاله

Word

تعداد صفحه

۲۹

 

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

 

 

برچسب , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط 7sad.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =