شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله مقایسه بین جریان های نقدی رایگان مدیریت سود

مقاله مقایسه بین جریان های نقدی رایگان مدیریت سودwww.7sad.ir

ترجمه مقالات انگلیسی

مقاله مقایسه بین جریان های نقدی رایگان مدیریت سود

ارسال شده توسط 7sad.ir

مقاله مقایسه بین جریان های نقدی رایگان مدیریت سود

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری ازمقاله :

این مقاله به بررسی جریان نقدی آزاد در شرکت های ذکر شده در بورس اوراق بهادار کشور هند با تاکید با مدیریت سود پرداخته است. هدف اصلی ازاین مطالعه تحقیق در رابطه تفاوت بین جریان های نقدی آزاد در بورس اوراق بهادار هند با تاکید بر مدیریت سود می باشد. اطلاعات وآمار جریانهای نقدی آزاد و متغیر مدیریت سود توسط مدل جونز اندازه گیری شد نتایج حاصل ازاین مطالعه نشان می دهد که بین مدیریت سود ودر جریان نقدی آزاد رابطه مثبتی بوجود آورد.

بطور طبیعی همه افراد برای افزایش ثروت خود به منظور به حداکثر رساندن سود امنیت و غیره و اقلام می کند. این گرایش ها فرصتی مناسب ( به منظور به حداکثر رساندن ثروت خود با سرمایه گذاری را فراهم می کند. با این حال افرادی که قادر به مدیریت سود خود نیستند. به آنها افرادی را برای انجام این کار استخدام می کنند با توجه به این نظریه گروه اول مدیران و یا صاحبان سرمایه ها هستند. وگروه دوم نمایندگی ها و یا مدیران آنها می باشند و در واقع مدیران برای انجام امور مالی بدقت عمل کرده و در نهایت ثروت صاحب کار خود را افزایش می دهند. لازم به ذکر است که افراد تمایل به حداکثر رساندن منافع خود و نیز مدیران خود هستند. مدیران مشتاقانه نشان دادند که یک تصویر از موقعیت های مالی شرکت برای سهام داران و دیگر ذی نفعان را در راستای تسهیل بهره بردار و رفاه اجتماعی و یا برای حفظ مدیریت خود اقلام می کند مشکل زمانی و خبر      می دهد که این گروه ثروت صاحب خود را به حداکثر رساند. و یا مدیر لزوماً منجر به افزایش ثروت سهامداران و ذی نفعان می شود. این موضوع اشاره به علاقه بین عوامل و اصول دارد. با این حال در نظر گرفتن درگیری بهره های صاحب، نمایندگی ها و یا مدیران ممکن است انگیزه ای برای دستکاری درآمدهای حداکثر را در راستای منافع شخصی خود راه داشته باشند. جریان های نقدی عملیاتی در جریان وجوه نقد نشان می دهد که توانایی شرکت برای تولید جریان نقدی وجود دارد. با این حال بسیاری از تحلیل گران مالی استدلال می کنند که جریان های نقدی ناشی از فعالیتهای بودجه بود که تنها در دارائی های ثابت سرمایه گذاری جدیدی برای  فعال کردن شرکت ها در راستای نگه داشتن سطح فعلی فعالیتهای عملیاتی نبوده است. بلکه نسبت به سود سهام و یا خرید سهام مجدد برای ارضای سهامداران توزیع شده است. مدیریت سود تعریف شده به عنوان گام های عمودی در حسابداری پذیرفته شده است که سود گذاری شده به درآمد مورد نظر می باشد(GAAP)   همگرایی سود گزارش شده از طریق دستکاری اسناد حسابداری انجام می شود.  بنابراین شناسایی، تجربه و تحلیل  محدودیت دخالت در دستیابی به حداکثر سود بوده و یک میدان وسیعی را برای تحقیق و پرس جو باز می کند در مطالعه حاضر تلاش شده که بررسی و مقایسه تفاوت بین جریان های نقدی آزاد و در بررسی اوراق بهادار هند با تاکید بر مدیریت سود بوده است.

چکیده لاتین

his paper examines and compares free cash flows in the firms listed in Indian Stock Exchange with an emphasis on earning management. The main purpose of the study is the inquiry of disparity between free cash flows in Indian Stock Exchange with an emphasis on earnings management. Data and statistics of free cash flows and earnings management variables are measured by Len and Poulsen (1989) model and Jones model. The results of this study signify that there is a positive significant relationship between earnings management and free cash flows and confirm that firm's free cash flows can stimulate earnings management.

دانلودفایل انگلیسی مقاله

نام فارسی

مقایسه بین جریان های نقدی رایگان مدیریت سود

نام لاتین

A Comparative Study Between Free Cash Flows and Earnings Management

قیمت

۲۵۰۰۰۰

سال انتشار

۲۰۱۲

فرمت مقاله

Word

تعداد صفحه

۱۷

 

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط 7sad.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =