شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله کسب و کار های کوجک در روابط بانکی و سود آوری تعدیل شده همراه ریسک در بانکها

مقاله کسب و کار های کوجک در روابط بانکی و سود آوری تعدیل شده همراه ریسک در بانکهاwww.7sad.ir

ترجمه مقالات انگلیسی

مقاله کسب و کار های کوجک در روابط بانکی و سود آوری تعدیل شده همراه ریسک در بانکها

ارسال شده توسط 7sad.ir

مقاله کسب و کار های کوجک در روابط بانکی و سود آوری تعدیل شده همراه ریسک در بانکها

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری ازمقاله :

تحقیقات پژوهشی چگونگی عملکرد SME مورد بررسی قرار می دهد.شناسایی نوع وام و طول و دامنه ی روابط بین بانک ها و تأثیر حاشیه ی تعدیل شده برای ریسک مشتری. پس از تجزیه و تحلیل   4285 مشاهدات سال اقتصادی در بانک فنلاندی، کیفیت SME به عنوان عامل خطر عمده در تنظیم و توضیح سودآوری بانک شناخته شد.با این حال، طول و دامنه ی رابطه و وام نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

تحقیقات اساساً عملکرد بانک های داخلی و عامل خارجی را مورد بررسی قرار می دهد. عوامل داخلی اینگونه تعریف می شوند:

آنان نظریه ی مدیریت بانک را کنترل می کنند، در حالی که عوامل خارجی فراتر از کنترل هستند (راسیاه ۲۰۱۰).تحقیقات قبلی در مورد ساختار هزینه در بانک ها ذکر شده است، اندازه ی بانک و مقیاس اقتصاد در ارتباط است. تفاوت در اهداف مدیریت بانک وجود دارد. همچنین به عنوان گوناگونی های استراتژی با سپرده های بانکی/ اعتباری دارای استراتژی است. دارایی ها و نمونه کارها دارای مسئولیت است. 

در نرخ بهره ی بازار، تغییرات در سرمایه و خطر دارایی وجود دارد. فن آوری استفاده از اینترنت در بانکداری نوین نقش مهمی دارد. به جای تمرکز بر سهامداران بانکی بر روی دارندگان سهام و تعداد شعب و ویژگی های آن‌ها تمرکز می شود. عوامل خارجی که در آثار قبلی به عنوان عامل شرایط رقابت شناسایی شده است شامل ویژگی های مهمی همچون، غلضت، سهم و رشد مالکیت و مقدار آن، ساختارهای رقابتی، مقررات مالی و مقررات نظارت و سیاست های پولی می باشد.در واقع عملکرد بانک نتیجه ی میزان سود سهام می باشد که بانک قادر به استخراج آن از ارتباط با مشتریان است.سهام تولید شده توسط این روابط حاصل از توانایی بانک در رابطه با فروش تسهیلات مختلف به مشتریان در قیمت مناسب است گرچه هزینه و یا خدمات در نرخ بهره در وام است. در واقع بانک ها می توانند با کیفیت بالا به سادگی هزینه های مشتری را بپردازد و نرخ بهره ی بالا به منظور تعهد نیست بلکه درآمد بانک را تأمین می کند.از آنجایی که این استراتژی می تواند عواقب های منفی داشته باشد در مرحله ی اول موضوع اختلافات است (هوورس و همکاران، ۲۰۰۳).

آیا می توان یک گزینه ی بیشتر به مشتریان بانک های رقیب داد؟

در مرحله ی دوم، نرخ بهره ی بالا توانایی جذب مشتریان را دچار ریسک نمونه کار وام بانک ها را دچار خطر می کند (استیگلتیز و ویس، ۱۹۸۱).سودآوری بلند مدت بانک دومین نکته ی برجسته در اعتبار از توانایی های بانک است و بانک به دقت عملکرد مشتریان خود را به منظور درستی قیمت خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد، ارزیابی می کند.در واقع تا زمانی که بانک قادر به حفظ حداقل بخشی از سود تجزیه و تحلیل است، ارزیابی صحیح از عملکرد مشتری به عمل می آید.بنابراین می توان انتظار داشت که یک عامل تعیین کننده ی مهم در بهبود عملکرد یک بانک ارزیابی صحیح است.نتایج نشان می دهد که باید همه ی بانک ها منابع اطلاعات خود را برای دسترسی به منابع رسمی، به صورت سالانه و به صورت گزارش مالی موقت در اختیار بگذارند.منابع غیر رسمی، رابطه ی بین پرسنل بانک و مشتریان را توضیح می دهد.جالب توجه است رابطه ی قابل توجهی بین پرسنل بانک و مشتریان وجود دارد. درست است که بانک های محلی کوچک نیاز به ارزیابی با دقت برای مثال، سطح بالایی از پیچیدگی مشخص در کسب و کارهای کوچک هستند و به جامعه ی محلی از طریق آن‌ها خدمت می کنند.

 چکیده لاتین

This research investigates how SME performance, the typology of loans and the length and scope of relationships between small banks and SMEs affect the margin adjusted for the risk that each customer generates. After analysing 4285 firm-year observations from Finnish banks, the quality of a SME’s performance is found to be the major factor in explaining the risk-adjusted profitability of banks. However, the length and scope of a relationship and the loan dimensions also play an important role.

دانلودفایل انگلیسی مقاله

نام فارسی

کسب و کار های کوجک در روابط بانکی و سود آوری تعدیل شده همراه ریسک در بانکها

نام لاتین

Bank–SMEs relationships and banks’ risk-adjusted profitability

قیمت

۳۰۰۰۰۰

سال انتشار

۲۰۱۴

فرمت مقاله

Word

تعداد صفحه

۲۶

 

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

 

برچسب , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط 7sad.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شانزده =