شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله مهاجرت نسبی مقرون به‌صرفه از خدمات VoD به ابرهای محتوا

مقاله مهاجرت نسبی مقرون به‌صرفه از خدمات VoD به ابرهای محتوا

ترجمه مقالات انگلیسی رشته کامپیوتر

مقاله مهاجرت نسبی مقرون به‌صرفه از خدمات VoD به ابرهای محتوا

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از مقاله :

دانلود چکیده انگلیسی مقاله

از آنجاکه تقاضای کاربران برای خدمات ویدیوی درخواستی (VoD) در دوره‌ زمانی در یک روز متفاوت است، تامین‌کردن سرورهای متعلق به‌خود برای اوج بار باید چند ساعت را به‌ازای بار روزانه که منجر به استفاده کمتر از پهنای باند در زمان‌های دیگر می‌شود را نگهداری کند. ابرهای محتوا، برای مثال Amazon CloudFront و Azure CDN ، به فراهم‌کنندگان VoD اجازه می‌دهند که با بایت هزینه برای پهنای باند را پرداخت کنند، که به‌طور بالقوه منجر به صرفه‌جویی هزینه می‌شود حتی اگر نرخ‌واحد برای اجاره یک ماشین از فراهم‌آورنده ابر بالاتر از نرخ به خودش باشد. در این مقاله، براساس آثار دراز مدت از دو سیستم مقیاس بزرگ VoD و مدل توسعه زمانی ابرهای محتوا، با چالش‌ها مقابله می‌کنیم، طرح‌ها و منافع بالقوه در تبدیل خدمات VoD به درون توسعه VoD به کمک ابرترکیبی، درحالیکه درخواست کاربران به‌صورت نسبی توسط سرورهای متعلق به خود و به باقی توسط ابرها بررسی می‌شوند.

دانلود چکیده انگلیسی مقاله

مقیاس‌سنجی ما نشان می‌دهد که محبوبیت محبوب‌ترین فیلم‌ها به‌سرعت زایل می‌شود، برای مثال، ۱۱% بعد از یک ساعت، که یک چالش بزرگ در برروزرسانی فیلم‌ها به شمار می‌آید. بااین‌حال، ارزیابی ردیابی-محور، هدف ما از استراتژی مهاجرت را نشان می‌دهد( استراتژی‌های فعال،واکنشی، هوشمند) ، گرچه به‌سادگی براساس اطلاعات کنونی، باعث می‌شود که توسعه VoD به کمک ابرترکیبی تا ۳۰% در مقایسه با حالت مشتری/خدمت‌گزار در استفاده از پهنای باند صرفه‌جویی کند. همچنین آن‌ها می‌توانند ترافیک ازدحام فلش را با هزینه‌کمی اداره کنند. همچنین نشان می‌دهد که انتخاب قیمت ابر و پهنای‌باند یکی از مهمترین نقش‌ها در صرفه‌جویی هزینه را بازی می‌کند، درصورتیکه اندازه ذخیره‌سازی ابر و استراتژی بروزرسانی محتوای ابر در بهبود تجربیات کاربران نقش کلیدی را بازی می‌کنند.

کلمات کلیدی : VoD، استراتژی مهاجرت، تکامل محبوبیت، صرفه‌جویی هزینه پهنای باند.

دانلود چکیده انگلیسی مقاله

نام فارسی مقاله مقاله مهاجرت نسبی مقرون به‌صرفه از خدمات VoD به ابرهای محتوا
نام لاتین مقاله
Cost-effective Partial Migration of VoD Services to Content Clouds
قیمت ۲۸۰۰۰
رشته کامپیوتر
فرمت مقاله Word
سال انتشار ۲۰۱۴
تعداد صفحات ۱۸

برچسب , , , , , ,

نوشته شده توسط 7sad.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهارده =