شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

بررسی ساعات مطالعه درسی روزانه در بین دانش آموزان دبیرستانی

بررسی ساعات مطالعه درسی روزانه در بین دانش آموزان دبیرستانی.::www.7sad.ir::.

بررسی ساعات مطالعه درسی روزانه در بین دانش آموزان دبیرستانی

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از پایان نامه :

مقدمات و شرایط اولیه لازم برای آغاز مطالعه چیست؟ چگونه می‌‌توان پرورش مناسبی برای آغاز مطالعه یافت؟ برای مطالعه بهتر لازم است پاسخ مناسبی برای این پرسش‌ها بیابید. مقدمات و شرایط اولیه لازم برای آغاز مطالعه چیست؟ آیا تا کنون دقت کرده اید که هر جلسه مطالعه شما چگونه شروع می‌‌شود؟

برای آنکه بتوانید بهتر مطالعه کنید، به نکات زیر توجه نمائید:
مکان مطالعه: دانش آموزان در خصوص مکان مطالعه عادتهای متفاوتی دارند. مطالعه در منزل، پارک و کتابخانه عمومی از رایج ترین مکانهای مطالعه محسوب می‌‌شوند. آنچه در این باره باید بدانید این است که محیط و مکان مطالعه علاوه بر داشتن شرایطی چون سکوت و آرامش، باید تا حد امکان ثابت و بدون تنوع باشد.

اگر می‌‌خواهید واقعا با تمرکز مطالعه کنید، باید سعی کنید که خود را به محیط یکنواخت و ثابت عادت بدهید.

بنابراین فضاهای عمومی مانند پارک برای یک مطالعه جدی، مکان مناسبی محسوب نمی شوند. تغییرات مکرر در دکور اتاق و یا مکان نیز – چون مخل تمرکز است – توصیه نمی گردد.

هدفمندی مطالعه: هدف مندی در مطالعه یعنی داشتن یک ذهنیت روشن و شفاف درباره اهداف، برنامه‌ها و پیش بینی های لازم. این موضوع را از زوایای مختلف می‌‌توان مورد بحث قرار داد. یک بعد مهم آن به نیات، ایده آل‌ها و انگیزه های شما بر می‌‌گردد. بعد دیگر آن به آرامش ذهنی و نظم رفتاری شما مربوط است. مسئله دیگر این است که چقدر مهارتها و ظرافتهای لازم را در برنامه ریزی و به خصوص پیش بینی تغییرات به خرج دهید.

بدین منظور جهت تهیه تحقیق امار مربوط به درس مربوطه موضوع مورد نظر را انتخاب نموده و با توجه به نمرات کسب شده توسط دانش آموزان توانستم به نتایجی دست یابم.

که با استفاده از این نتایج نمودارهای مربوط به نتایج را رسم نمودم، حال جهت بررسی موارد به توضیحات آماری زیر توجه فرمائید.

مثال:

نمرات درس آمار ۲۵ نفر دانش آموز به شرح زیر است.

۴-۹-۱۴-۱۵-۱۷-۵-۱۳-۲۰-۱۱-۱۸-۱۰-۵-۳-۷-۱۲-۱۶-۱۸-۱۷

۱۹-۱۸-۱۰-۱۱-۱۳-۱۸-۱۵-۱۳-۷

نام فایل بررسی ساعات مطالعه درسی روزانه در بین دانش آموزان دبیرستانی
مقطع دبیرستان
رشته ریاضی و آمار
قیمت
۱۰۰۰۰
فرمت مقاله Word
تعداد صفحه ۲۰

  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است