شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله الگوریتم تقسیم (شاخه) و برش برای حل مسئله مسیریابی و مکان یابی هاب

مقاله الگوریتم تقسیم (شاخه) و برش برای حل مسئله مسیریابی و مکان یابی هاب::www.7sad.ir.::

مقاله الگوریتم تقسیم (شاخه) و برش برای حل مسئله مسیریابی و مکان یابی هاب

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از مقاله :

ما در این مقاله در مورد مسئله مسیریابی و مکان یابی هاب که در آن در مورد مکان یابی هاب، تخصیص گره به هاب.،مسیریابی در میان گره هایی که به همان هاب با هدف به حداقل رساندن کل هزینه حمل و نقل اختصاص داده شده است تصمیم گیری میکند را مورد بررسی قرار میدهیم . هر هاب یک وسیله ای است که تمام گره هایی که به یک چرخه اختصاص داده شده است را ملاقات میکند . ما از یک فرمول برنامه ریزی عدد صحیح مختلط برای حل این مشکل و با استفاده از یک نامعادله معتبر پیشنهاد میکنیم . ما از روال جداسازی برای این نابرابری و توسعه یک الگوریتم شاخه و برش که بر روی CAB و AP ازمایش شده و در ادبیات به ان اشاره شده است استفاده میکنیم. نتایج نشان می دهد که فرمول پیشنهادی قوی تر بوده و الگوریتم شاخه و برش قادر به حل مشکل با بیش از ۵۰ گره است.

چکیده لاتین

We study the hub location and routing problem where we decide on the location of hubs, the allocation of nodes to hubs, and the routing among the nodes allocated to the same hubs, with the aim of minimizing the total transportation cost. Each hub has one vehicle that visits all the nodes assigned to it on a cycle. We propose a mixed integer programming formulation for this problem and strengthen it with valid inequalities. We devise separation routines for these inequalities and develop a branch-and-cut algorithm which is tested on CAB and AP instances from the literature. The results show that the formulation is strong and the branch-and-cut algorithm is able to solve instances with up to 50 nodes.

نام فارسی مقاله

مقاله الگوریتم تقسیم (شاخه) و برش برای حل مسئله مسیریابی و مکان یابی هاب

نام لاتین مقاله

A branch-and-cut algorithm for the hub location and routing problem

قیمت

۲۷۰۰۰

رشته

صنایع

فرمت مقاله  

Word

سال انتشار

۲۰۱۴

تعداد صفحات

۲۵

 

در صورت بروز مشکل عنوان فایل خریداری شده و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

برای سهولت در خرید لطفا " راهنمای خرید "  را مطالعه نماید.

 

  • آذر ۲۴, ۱۳۹۵

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است