شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی و بازخورد

<span itemprop=مقاله بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی و بازخورد" />

مقاله بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی و بازخورد

ارسال شده توسط 7sad.ir

مقاله بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی و بازخورد

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه تحقیق مقاله کارورزی ترجمه مقالات جدید، نمونه سوالات پیام نور

www.7sad.ir

 

فـرمت ترجمه : word
رشــــــتـــــــه : حسابداری
تعداد صفحات ترجمه : 28 صفحه
قيمت ترجمه : 18600 تومان

توضیحات مختصرمقاله :

سابقه و هدف:

وزارت امور سربازان بازنشسته (VA) باعث شده است که صنعت در اندازه گیری عملکرد مراکز به عنوان یک عنصر مهم در بهبود کیفیت مراقبت درمانی قرار گرفته و سرمایه گذاری منابع قابل توجهی برای توسعه و حفظ اقدامات موثر معتبر و با ارزش صورت گیرد. برنامه پذیرش مقالات خارجی (EPRP) از VA، منابع اطلاعات رسمی برای عملکرد نظارتی تأسیسات می باشد که برای اولویت بندی مناطق کیفیتی که نیازمند بیشترین توجه می باشند، مورد استفاده قرار گرفته است. اقدام عملکرد مراکز ، به طور قابل توجهی مراقبت و سرپرستی سخت و پیش گیری کننده را همانند کیفیت کلی، بهبود بخشیده است؛ با این حال، هنوز هم تنوع بسیاری در سطوح عملکردی در تمامی اقدامات و مراکز وجود دارد.

حسابرسی و بازخورد (A&F)، بخش مهمی از اقدامات عملکردی موثر، می تواند به کاهش این تنوع کمک کند و عملکرد کلی را بهبود دهد. تحقیقات قبلی نشان می دهد که مراکز پزشکی VA (VAMCS) با امتیازات عملکردی بالای EPRP، به استفاده ی داده های EPRP، به عنوان یک منبع بازخورد تمایل دارند. با این حال، شیوه ای که در داده های EPRP، به عنوان یک منبع بازخورد توسط ارائه دهندگان فردی همانند مدیران خطوط خدماتی، تسهیلاتی و شبکه ای استفاده می شوند، به خوبی درک نشده اند. بنابراین درک عمیقی از مدل ها و استراتژی های ذهنی، و ویژگی های فرآیند بازخورد خاص، اتخاذ شده به وسیله مراکز با عملکرد بالا، ضروری و مورد نیاز می باشد این پژوهش مقایسه می کند که چگونه، مدیران عملکرد پایین، متوسط و بالای VAMCS، از داده های عملکرد بالینی از EPRP، به عنوان یک ابزار برای حفظ و بهبود کیفیت مراقبت و درمان استفاده می کنند.

روش ها:

ما یک تجزیه و تحلیل نظری مبنی بر کیفیت تا ۶۴ مصاحبه با استفاده از روشی جدید از نمونه گیری مراقبت های اولیه، مراکز و مدیریت شبکه خدمات یکپارچه جانبازان (VISN) در مراکز با عملکرد بالا، متوسط و کم، انجام داده ایم. ما با توجه خاص به سرموقع بودن، مفرد بودن و تنبیهی بودن تحویل بازخورد، مصاحبه را برای شواهدی از تفاوت های بین مراکز در برداشت از عملکرد سودمندی داده ها و استراتژی هایی برای انتشار اطلاعات عملکردی ارزیابی عملکرد، تجزیه و تحلیل خواهیم نمود.

بحث و بررسی:

بسیاری از تحقیقات، به منظور بهبود ارائه دهنده و عملکرد مراکز، به بررسی عدم درک دقیق از عناصر بازخورد موثر می پردازند. این تحقیق، عناصری را که به طور معمول در مراکز با عملکرد بالا استفاده می شده است را برجسته سازی کرده و ویژگی های اضافی استراتژی های بازخوردی موفق خود را که قبلا شناسایی نشده اند، شناسایی می کند. با توجه به این اطلاعات، شیوه هایی می توانند مداخلات موثرتر A&Fرا به منظور بهبود کیفیت مراقبت و درمان، بهبود دهند. حوزه موسسه پزشکی (IOM)، به شدت طرفدار استفاده از اقدامات عملکردی به عنوان گامی مهم برای بهبود کیفیت درمان می باشد]۳-۱[.

سیستم اقدامات بالینی مانند ابزارهای با کیفیت شرکت RAND ]4 [و برنامه پذیرش مقالات خارجی (EPRP) وزارت امور سربازان بازنشسته (VA)، که شیوع بالا، شرایط بالینی با تأثیر زیاد و فرآیندهای پیشگیرانه ای مانند دیابت، فشارخون بالا، غربالگری سرطان و مشاوره ترک اعتیاد را نظارت می کنند،] ۵[، به پیشرفت های قابل توجهی در کیفیت درمان رسیده اند ]۷و۶[. با وجود این پیشرفت ها، تحقیقات نشان می دهد، اختلاف قابل توجهی در تمامی اقدامات بالینی با کیفیت در طول زمان در هر دو سطح متوسط عملکردی در هر یک چهارم و در درجه بهبودی در طول کوارترهای متعدد، وجود دارد ]۸[.

—————————————————————————————————-

عنوان اصلی مقاله:   Improving quality of care through improved audit and feedback

ترجمه فارسی عنوان: بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی  و بازخورد

تعداد صفحات انگلیسی:  ۱۰ صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی: ۲۸ صفحه 

قیمت ترجمه فارسی:  25000تومان

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۴

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است