شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله جغرافیا : تحقیق و تدریس در ارتباط با آموزش پرستاری

<span itemprop=مقاله جغرافیا : تحقیق و تدریس در ارتباط با آموزش پرستاری" />

مقاله جغرافیا : تحقیق و تدریس در ارتباط با آموزش پرستاری

ارسال شده توسط 7sad.ir

جغرافیا : تحقیق و تدریس در ارتباط با آموزش پرستاری

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

فـرمت ترجمه : WORD
رشــــــتـــــــه : علوم اجتماعی
تعداد صفحات ترجمه : 9 صفحه
قيمت ترجمه : 26000تومان

توضیحات مختصرمقاله :

این مقاله به طرح این موضوع می پردازد که چگونه علم جغرافیا می تواند در آموزش پرستاری ادغام گردد.در یک سطح , تحقیق در ارتباط با این مورد می تواند به درک علمی کنونی از جا به جایی مکان ها و نتایج مورد بحث بیافزاید. در سطح دیگر , به عنوان بخشی از آموزش پرستاری , آموزش مفاهیم و موضوعات جغرافیایی به دانش آموزان بینش منحصر به فردی را در آن ها به وجود می آورد.
کلمات کلیدی : فضا , مکان , آموزش پرستاری , جغرافیای سلامت.
در ابتدا بحث باید به این موضوع اشاره کرد که , مجموعه ای از تحقیقات مربوط به پرستاری در سال های اخیر انجام شده است که دارای جنبه های جغرافیایی مجزایی می باشد.چنین فعالیت هایی تا به امروز حقایقی را در ارتباط با تحقیقات مربوط به پرستاری و جغرافیای انسانی و همچنین ارتباطات منظمی را برای چندین دهه ایجاد کرده است. با معکوس کردن تغییرات و جنبه های متنوع جغرافیای سلامت , تعداد زیادی از این تحقیقات به درک و فهم چنین مکان هایی به عنوان یک پدیده قدرتمند اجتماعی و فرهنگی می پردازد. در چنین مفهومی , مکان ها دارای ارتباطات نیرومند , یعنی توسط افراد مورد مذاکره و استفاده قرار می گیرند – و به صورت نمادینی مرتبط و تعیین می گردند و به انعکاس رفتار انسانی می پردازند. در واقع , به دست آوردن تجربه از مکان های مختلف از طریق اجتماعی شدن در آن مکان ایجاد می گردد و باعث ایجاد احساسی در ارتباط با آن مکان می گردد. فرضیات نظری مهمتر ارتباط  با جغرافیای سلامت و بررسی های جغرافیایی مربوط به پرستاری به این صورت می باشد که کسب تجربه در ارتباط با مراقبت های بهداشتی نمی تواند جدا از مکان هایی باشد که آن بدست می آید. به طور خلاصه , درک مطلوب مکان ها در جایی بین دانش مکان ها و درونی بودن مکان ها قرار دارد.
———————————————————————————————————-

عنوان اصلی مقاله:  Geography: Research and teaching in nurse education

ترجمه فارسی عنوان: تحقیق و تدریس در ارتباط با آموزش پرستاری

تعداد صفحات انگلیسی:  ۹  صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی:  ۱۱  صفحه

قیمت ترجمه فارسی:  26000 تومان

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

 

  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۴

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است