شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله گرایشهای جامعه انگلستان و ویلز به خشونت طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹

<span itemprop=مقاله گرایشهای جامعه انگلستان و ویلز به خشونت طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹" />

مقاله گرایشهای جامعه انگلستان و ویلز به خشونت طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹

ارسال شده توسط 7sad.ir

گرایشهای جامعه انگلستان و ویلز به خشونت طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹

در برزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه تحقیق مقاله کارورزی ترجمه مقالات جدید، نمونه سوالات پیام نور

www.7sad.ir 

فـرمت ترجمه : word
رشــــــتـــــــه : حقوق
تعداد صفحات ترجمه : 27 صفحه
قيمت ترجمه : 22000 تومان

مختصری از مقاله :

هدف: آمار آسیبهای گزارش شده از واحدهای اورژانس (ED) طی دهه گذشته و بعنوان بخشی از کار شبکه ملی نظارت بر خشونت (NVSN) مطالعه شد و اطلاعاتی در رابطه با سطوح خشونتهای محلی، منطقه ای و ملی در انگلستان و ویلز ارائه شدند. هدف از تحقیق حاضر ارزیابی گرایشهای کلی، جنسیتی، سنی و منطقه ای به خشونت جمعی در انگلستان و ویلز است، این تحقیق از چشم انداز ED و طی دوره ژانویه ۲۰۰۵ تا دسامبر ۲۰۰۹ انجام شده است.

روشها: داده های مربوط به آسیبهای ناشی از خشونت با عطف اثرات آن در آینده در نمونه ای متشکل از ۷۷ واحد اورژانس از نوع ۱،۳ و ۴ در ۹ منطقه دوتی در انگلستان و ویلز جمع آوری شدند. همه ۷۷ واحد اورژانس بر اساس پیاده سازی روشها و ادامه آنها به منظور تطبیق با قوانین مربوط به پیمان حفاظت از داده ها و دستورالعمل Caldicott در سال ۱۹۹۸ به خدمت گرفته شدند. تاریخ، سن و جنسیت بیمارانی که گزارش آسیبهای ناشی از خشونت آنها ارائه شد، با استفاده از کدهای مربوط به مراقبتهای بعداز تجاوز شناسایی شدند و این بیماران در گروه محلی جای گرفتند. روشهای آماری زمانی به منظور ردیابی گرایش های منطقه ای و ملی استفاده شدند.

نتایج: در مجموع ۲۲۱۶۳۷ مراقبت ناشی از خشونت (۱۶۳۳۸۴ مرد: ۷۴%) شناسایی شدند. نرخ پیش بینی شده کلی سالانه آسیبها ۶٫۵ نفر از میان ۱۰۰۰ نفر جمعیت ساکن بود (۹٫۸ مرد و ۳٫۴ زن در هر ۱۰۰۰ نفر). جرایمی که بر روی مردان و زنان تاثیرگذار هستند طی دوره ۵ ساله در انگلستان و ویلز کاهش زیادی پیدا کردند و نرخ این کاهش سالانه ۳% بود . در میان چهار گروه از پنج گروه مورد مطالعه بر اساس سن، مراقبتها طی ماه های می و جولای به بالاترین سطح خود رسیدند. تفاوتهای زیادی در مراقبتهای اورژانسی مربوط به خشونت در سطح منطقه ای شناسایی شدند.

نتیجه گیری ها: از دیدگاه واحدهای اوراژانس، میزان جرایم کلی در انگلستان و ویلز طی دوره ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ کاسته شد اما طی همین دوره در مراکز        داخل کشور، لندن و مناطق جنوب غربی افزایش یافت. از سال ۲۰۰۶، گرایشهای کلی بر اساس ارزیابی های مربوط به جرم در انگلستان و ویلز، در میان گروه های پلیس و اورژانس مشابه بودند، در حالی که مقیاس های CSEW و CE تعداد خیلی بالاتنری از رخدادهای جرم خیر را نسبت به گزارشها و داده های پلیس نشان می دادند. دلیل کاهش جرم در مناطق را باید شناسایی کرد و نتایج را با مناطقی که جرم در آنها افزایش یافته است به اشتراک گذارد.

——————————————————————-

عنوان اصلی مقاله:Trends in community violence in England and Wales 2005–۲۰۰۹

ترجمه فارسی عنوان:   گرایشهای جامعه انگلستان و ویلز به خشونت طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹

تعداد صفحات انگلیسی:  ۷۴ صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی: ۲۷ صفحه 

قیمت ترجمه فارسی:  22000تومان

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید.

  • دی ۲۲, ۱۳۹۴

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است