شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله یک ابزار تشخیصی برای ارزیابی آمادگی سازمانی برای تغییرات پیچیده

مقاله مقاله مدیریت ادراک رهبران در طول فروپاشی سازمانی: نقش های تبلیغات، نگرانی های تصویر، و پاداش تشویقی::.www.7sad.ir.::

مقاله یک ابزار تشخیصی برای ارزیابی آمادگی سازمانی برای تغییرات پیچیده

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از مقاله :

بخش عمده ای از بهترین راه های ساخته شده برای مدیریت تغییر، شامل کارهای زیادی است که استدلال می شود که هیچ نکته ای در انجام چنین برنامه ای وجود ندارد مگر اینکه این سازمان در واقع آماده و قادر به اتخاذ این شیوه های جدید کار باشد. در این مقاله تمرکز ما، به ویژه، در مورد این مسئله ، سازمان های کار با هم در راستای دولت است – یک مثال از تغییر پیچیده است. ما به این پیشینه کمک می کنیم، با این استدلال که در موارد تغییر پیچیده، نه تنها نیازی به آمادگی در شرایط تغییر وجود دارد، بلکه مستلزم این است که با آمادگی در ظرفیت سازمان هم در داخل و هم در کل سازمان ها با هم کار کنند. این مقاله به تشریح توسعه یک ابزار تشخیصی جدید می پردازد که ترکیبی از سطوح خرد و کلان از تجزیه و تحلیل به منظور فعال کردن سازمان برای ارزیابی آمادگی خود برای تغییر پیچیده است.

چکیده لاتین

Much is made of the best way to manage change, including a large body of work that argues that there is no point in undertaking such programs unless the organisation is actually ready and able to adopt these new ways of working. In this paper we focus, in particular, on the issue of organisations working together in more ‘joined-up’ ways across government – an example of complex change. We contribute to this literature, arguing that in cases of complex change, not only does there need to be readiness in terms of the change itself, but that there also needs to be readiness in the capacity of the organisation to work together, both within and across organisations. The paper outlines the development of a new diagnostic tool that combines macro and micro levels of analysis in order to enable organisations to gauge their preparedness for complex change.

نام فارسی مقاله

مقاله یک ابزار تشخیصی برای ارزیابی آمادگی سازمانی برای تغییرات پیچیده

نام لاتین مقاله

A Diagnostic Tool for Assessing Organisational Readiness for Complex Change

قیمت

۳۵۰۰۰

فرمت مقاله  

Word

سال انتشار

۲۰۱۳

تعداد صفحات

۱۹

 

ارسال ترجمه فارسی مقاله ۱۰ دقیقه تا ۱ یک ساعت بعد به ایمیل شما ارسال خواهد شد

در صورت بروز مشکل عنوان مقاله و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

برای سهولت در خرید لطفا " راهنمای خرید "  را مطالعه نماید.

  • اکتبر 31, 2016

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است