شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان::.www.7sad.ir.::

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از پروژه کنش پژوهی  :

عنوان فعالیت : در این فعالیت دانشجو باید یک مسئله را تدریس خود در نظر بگبرد و بر اساس تحقیق های زمینه یابی و ارائه راهکار و نوشتن فرضیه و آزمون آنها مسئله را حل کند و نتیجه را بگوید مسئله ای که تدریس من مشاهده شد ایجاد انگیزه بود.

شرح مسئله :

روزی که ما رو به کاروزی فرستادن و روزی که فهمیدم که این ترم قرار است ۶ تدریس داشته باشم این عوامل دست به دست هم داده و باعث ایجاد استرس در من شد البته تا حدودی هم طبیعی بود به علت نداشتن تجربه اما وقتی در محیط واقعی قرار گرفتم از استرسم به شدتکاسته شد معلم راهنمای خوبم خانم صفائی من را بسیاد راهنمایی کردند و یک درس برای هفته آینده ی من انتخاب کردند برای تدریس درسی که برای هفته آینده ی من در نظر گرفته بودند نه میشد گفت سخت است نه سان. اما من در طول این یک هفته تمام سعی خودم را کردم تا بتوانم به نحو احسنت از عهده ی تدریس برایم یک سری وسایلم مانند پاور آموزشی ، و تصویر و … برای تدریس خودم آماده کردم. هر چیزی باعث می شد تا رشته ی افکار من بهم بریزد مانند نداشتن ذوق و شوق دانش آموزان برای تدریس شلوغ کردن آنها و… همگی این مسائل دست به دست هم دادند تا من موضوع خود را بر پای ایجاد انگیزه در دانش آموزان انتخاب کنم.

فنون تدریس

تدریس مجموعه اعمالی است که معلک برای جلب توجه شاگردان انجام می دهد گفته می شود از جمله فنون تدریس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱-تدبیر منفی : که یکی از تکنینک های معلمی است که به منظور ساکت کردن و یا جلب توجه از آن استفاده می شود به این صورت که وقتی کلاس شروع می شود معلم طنین شادی صدای خود را کم کرده و بغض صدایش را افزایش دهد…………….

نام فایل

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

مقطع

کارشناسی  – کارشناسی ارشد

رشته

دبیری – معلمان  

قیمت

۸۰۰۰

فرمت مقاله

Word

تعداد صفحه

۲۰

 

در صورت بروز مشکل عنوان فایل خریداری شده و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

برای سهولت در خرید لطفا " راهنمای خرید "  را مطالعه نماید.

 

  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۵

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است