شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com
<span itemprop=گزارش کارآموزی در سوپرمارکت" />

گزارش کارآموزی در سوپرمارکت

ارسال شده توسط 7sad.ir

گزارش کارآموزی در سوپرمارکت

در برزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه تحقیق مقاله کارورزی ترجمه مقالات جدید، نمونه سوالات پیام نور

www.7sad.ir 

فهرست مطالب

مقدمه

توضیح پروزه

امکان سنجی 3

اخذ مجوز و مسائل قانونی

برآورد تجهیزات و هزینه آن

برآورد مواد مصرفی و هزینه آن

انتخاب محل تاسیس

برآورد نیروی انسانی

نحوه تامین سرمایه

نحوه و ملاکهای گسترش نیروی انسانی

محاسبات مالی

کروکی تجهیزات

مقدمه

از زمان به وجود آمدن انسان بر روی زمین یکی از عواملی که در زندگی انسان نقش مهمی ایفا می کند ، تهیه مایحتاج زندگی از جمله مواد غذایی میباشد که در زمان انسانهای اولیه این نیاز با شکار کردن و پرورش سبزیجات و حبوبات و لبینات از حیوانات اهلی صورت می گرفت.
با تکامل یافتن شیوه زندگی تهیه ای نیازها ساده تر و راحت تر شده به طوری که امروزه در هر خیابان ، بازار و کوچه یک یا چندین فروشگاه << مغازه >> غذایی پیدا می شود که مردم محله و یا عبوری از آنجا ، از آن محل خرید روزانه و یا هفتگی همچون : لبنیات ، حبوبات و خوراکیهای مختلف تهیه میشود پس با این همه می توان گفت که این محلها به تهیه هرچه راحت تر این گونه وسایل به ما کمک می کند.

حالا می خواهیم در این تحقیق شما را با این حرفه آشنا کنیم

نحوه تامین سرمایه

این قسمت براحتی قابل تامین است زیرا می توان از مراحل مختلف همچون « بانکها و اداره تعاون و مقداری آورده های شخصی و…..» تهیه کرد که موارد هچمون بانکها و اداره تعاون شامل مراحلی می شود که با طی آن می توان مبلغی را به صورت وام دریافت کرد و به صورت اقساط معین بازگشت داد. اما آوردهای شخصی می تواند شامل اندوخته ها و یا حساب پس اندازشود.

و در آن یک راه دیگر که می توان با شخصی دارای سرمایه شریک شد به طوریزمین و ساختمان محل از یکی و دیگری وسایل و تجهیزات از کپی دیگر باشد.

نحوه و ملاکهای کسترش نیرویی انسانی

نحوه گسترش نیروی انسانی بدین گونه است که فقط با افزایش محیط کار و مواد قابل اجراست ، و گرنه برای شخص صاحب سرمایه سود چندانی دارد اما اگر محیط کار بزرگ باشد ممکن است احتیاج به چند فروشنده و مسئول صندوق و حتی نگهبان نیز باشد.

بازاریابی و تبلیغات

این نیاز را می توان از طریق چاپ پوستر ، عکس و کارت و پخش آن محله های اطراف و ….. برطرف کرد که بعد از مدتی با جا افتادن فروشگاه در محل از نظر مشتری کمبود نخواهیم داشت که مورد احتیاج به صبر و حوصله دارد.

  • دی ۲۸, ۱۳۹۴

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است