شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com
<span itemprop=گزارش کارورزی1 تربیت معلم" />

گزارش کارورزی1 تربیت معلم

ارسال شده توسط 7sad.ir

گزارش کارورزی1 تربیت معلم

در برزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه تحقیق مقاله کارورزی ترجمه مقالات جدید، نمونه سوالات پیام نور

www.7sad.ir 

 

گزارش اولین روز مدرسه                              27/8/93 سه شنبه

اولین روز کارورزی من از صبح روز سه شنبه ساعت 45/5 دقیقه با زنگ موبایل دوستم شروع شد. من و دوستم برای نماز صبح بیدار شدیم و بعد از اقامه ی نماز و صرف صبحانه کم کم آماده شدیم تا به سمت مدرسه حرکت کنیم و قبل از رفتن به مدرسه از اولین کارورزی خود عکس گرفتیم تا خاطره ی آن همیشه برایمان زنده بماند قدم زنان به سمت مدرسه حرکت کردیم. هوا کمی سرد بود و باران نم نم می بارید من و دوستم در مورد مدرسه ، مسئولین آن و این که چه برخوردی با ما خواهند داشت فکر می کردیم و با یکدیگر در مورد آن صحبت می کردیم من بسیار مشتاق بودم تا مدرسه را بسیار زودتر ببینم کمی نیز اضطراب داشتم از اتفاقاتی که هنوز رخ نداده بود. فکر می کردم که ممکن است مدیر یا معلم راهنما ما را قبول نکنند یا برخورد نامناسبی با ما داشته باشد حتی فکر می کردم در اولین جلسه ، اجازه ی حضور در کلاس را به ما ندهند یا این که اجازه ی نوشتن گزارش در کلاس به ما ندهند و یا این که معلم راهنما خانم است یا آقا و با هر کدام باید چه نوع رفتاری داشت.

به کوچه ی 91 رسیدیم داخل کوچه شدیم و کم کم جلو رفتیم تا مدرسه را پیدا کنیم در حالی که آدرس مدرسه را در دست داشتیم تا این که تابلوی مدرسه را دیدیم به سمت در ورودی مدرسه رفتیم و زنگ مدرسه را زدیم ولی مردی که جلوی در دیگر ایستاده بود ما را راهنمایی کرد و گفت که از در دوم داخل شویم از پله ها بالا رفتیم و وارد ساختمان مدرسه شدیم رو به روی در ، دفتر مدیریت و دفتر معلمین قرار داشت. وارد دفتر مدیریت شدیم ، دو نفر از مسئولین یعنی مدیر و ناظم حضور داشتند خود را معرفی کردیم و مدیر به یاد آورد که مدیر گروه ما در دانشگاه به او زنگ زده بود و آمدن ما را به او از قبل اطلاع داده بود. من شکلاتی را که در دست داشتم را به مدیر دادم و او نیز از ما تشکر کرد. مدیر ما را به ناظم مدرسه معرفی کرد و او نیز از ما استقبال گرمی نمود. سپس مدیر از ما خواست که در دفتر بنیشینیم و منتظر آقای صادق پور بمانیم و در همان حال مدیر سؤالاتی از ما پرسید این که چند روز کارورزی ما طول می کشد و در چه رشته ای در دانشگاه مشغول تحصیل هستیم و نام مدیر گروه ما چیست و ما نیز یک به یک به سؤالات او پاسخ دادیم در همان لحظه معلم پرورشی وارد شد و بعد از معرفی ما به او خواست که در کارها با او همکاری کنیم کمی بعد مدیر برای کاری از دفتر بیرون رفت.

کمی بعد آقای صادق پور داخل دفتر مدیریت شد و دفتر حضور و غیاب خود را برداشت ولی ما تا به حال او را ندیده بودیم پس او را نشناختیم همچنان منتظر آقای صادق پور بودیم مدیر آمد و آقای صادق پور را صدا کرد و ما را به او معرفی کرد و او نیز با رویی گشاده و دلگرمی با ما برخورد کرد و از ما خواست که به همراه او به کلاس دوم تجربی برویم ما فرصت چندانی برای گفت و گو و آشنا شدن با یکدیگر را نداشتیم بهتر بود قبل از وارد شدن به کلاس با او بیشتر صحبت می کردیم و از او همکاری هرچه بیش تر می خواستیم و در کارها با او همفکری بیش تری می کردیم و اطلاعات بیش تری دریافت می نمودیم ولی فرصت اندک بود و زمان کلاس شروع شده بود پس بلافاصله به همراه او وارد کلاس شدیم با لبخند به دانش آموزان سلام کردیم و آن ها از جای خود به نشانه ی احترام برخواستند و سلام کردند کمی با تعجب به ما نگاه می کردند گویی سؤالاتی داشتند در مورد این که ما که هستیم. آقای صادق پور از دانش آموزان خواست که بنشینند و سپس ما را به آن ها معرفی کرد و اشاره نمود که ما از همکاران آینده ی او هستیم پس از ما خواست که برروی صندلی های جلویی کلاس بود بنشینیم.

 

  • بهمن ۶, ۱۳۹۴

نوشته شده توسط 7sad.ir

دیدگاه بسته شده است