شماره تماس با تلگرام ::: 09355102506 ::: ir7sad[at ]gmail.com

مقاله سمت ها و القابی برای افراد حرفه ای در صنعت بیمه و امور مالی

مقاله سمت ها و القابی برای افراد حرفه ای در صنعت بیمه و امور مالی

ترجمه مقالات انگلیسی رشته حسابداری

مقاله سمت ها و القابی برای افراد حرفه ای در صنعت بیمه و امور مالی

ارسال شده توسط 7sad.ir

در بزرگترین وب سایت پروژه و پایان نامه وتحقیق ومقاله و کارورزی وترجمه مقالات جدیدو، نمونه سوالات پیام نور وانجام پایان نامه

www.7sad.ir 

مختصری از مقاله :

گاهی بر گواهی‌نامه های سازمان های مطرح

 ACORD

Association for Cooperative Operations Research and Development

 ACE: ACORD Certified Expert

شرح: گواهی‌نامه ACE نشان می دهد که فرد دوره های آموزشی مستمر و آزمون های لازم برای دریافت این گواهی‌نامه را پشت سر گذاشته است و از طریق آموزش های مستمر، در جریان آخرین استانداردهای ACORD و تغییرات آن قرار می گیرد.

شرایط: برای دریافت گواهی‌نامه ACE باید در سه آزمون شرکت کنید که در زمینه موضوعات خاصی برگزار می شود: شرکت در فرایند تدوین استانداردها؛ استانداردهای خاص تجارت (اموال-شخص ثالث؛ عمر، ایمنی و سلامت؛ یا تجدید بیمه و تبلیغات گسترده در رادیو و تلویزیون)؛ و دانش نسبت به خدمات بیمه ای. تداوم تحصیلات نیز برای حفظ گواهی‌نامه ACE اجباری است.

دانلودچکیده انگلیسی مقاله

 AHIP

America’s Health Insurance Plans

 PHIAS: Professional, Health Insurance Advanced Studies

شرح: این گواهی‌نامه به آن دسته از افراد حرفه ای اعطا می شود که در صنعت بیمه سلامت دارای تجربه کافی باشند. افرادی که این گواهی‌نامه را داشته باشند از مزایایی برخوردار می شوند که عبارتند از: کسب دانش عمیق تر نسبت به ساختار و جایگزین برنامه های بیمه سلامت؛ اطلاع از اخبار مربوط به داروهایی که در داروخانه ها توزیع می شود و تسهیلات داروخانه ای؛ تسهیلات خدمات درمانی دولت؛ طرح های مالیاتی برای هزینه های درمانی و برنامه های با سود بالا؛ برنامه های مربوط به مصرف کنندگان و حساب های پس انداز سلامت؛ ابزارهای برنامه ریزی شامل شناسایی تقلب.

شرایط: پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره اول تحقیقات پیشرفته بیمه سلامت، می توانید به دریافت گواهی‌نامه PHIAS نائل شوید.

 FHIAS: Fellow, Health Insurance Advanced Studies

شرح: این گواهی‌نامه به برخی دوره های تحقیقاتی پیشنهاد شده در برنامه PHIAS مربوط می شود. در این دوره ها بیشتر به مواردی چون از کارافتادگی، مراقبت بلند مدت، بهداشت دهان و دندان و تسهیلات خدمات درمانی پرداخته می شود.

شرایط: علاوه بر داشتن گواهی‌نامه PHIAS، باید دوره دوم آن را نیز به همراه دوره Marketing Medicare Advatage و بخش چهارم دوره تجویز دارو پشت سر گذاشته و در تمام آزمون ها نیز شرکت کنید.

 PAHM: Professional, Academy for Healthcare Management

شرح: دانشجویان به بررسی ساختار اساسی برنامه های بیمه سلامت و کاربردهای آن می پردازند و بدین ترتیب درباره انواع ارائه دهندگان بیمه سلامت، محصولات، مباحث عملیاتی، قانونی و اخلاقی و همچنین برنامه های Medicare Advantage به شناخت بهتری دست پیدا می کنند.

شرایط: گذراندن دوره مدیریت سلامت: یک دوره مقدماتی

دانلودچکیده انگلیسی مقاله

چکیده انگلیسی مقاله :

ACE: ACORD Certified Expert

Description: An ACE certification means an individual has received con- sistent training, passed the exams required for the designation, and is up-to-date on the latest ACORD standards and versions through continuing education.

Qualifications: Criteria for receiving an ACE include taking three exams focusing on specific topic areas: participation in the standards process; business-line-specific standards (property-casualty/surety; life, annuity and health; or reinsurance and large commercial); and insurance product knowledge. Continuing education also will be mandatory for maintaining an ACE.

AHIP

America’s Health Insurance Plans insuranceeducation.org

PHIAS: Professional, Health Insurance Advanced Studies

Description: This designation is for experienced health insurance industry professionals. Enrollees gain a deeper knowledge of health insurance plan structures and alternatives; prescription drugs and pharmacy benefit news; Medicare and Part D; Medicaid; tax treatment of medical expenses and high-benefit plans; consumer-driven plans and HSAs; and planning tools including fraud detection.

نام فارسی مقاله مقاله سمت ها و القابی برای افراد حرفه ای در صنعت بیمه و امور مالی
نام لاتین مقاله
designations for insurance and financial profesionals
قیمت ۲۵۰۰۰
رشته حسابداری بیمه
فرمت مقاله   Word
سال انتشار ۲۰۱۴
تعداد صفحات ۸

دانلودچکیده انگلیسی مقاله

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط 7sad.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفده =